Aneta Błażejewska-Gaczyńska i Joanna Pachnik na “International Taxation in CEE”

Aneta Błażejewska-Gaczyńska i Joanna Pachnik biorą udział w konferencji „International Taxation in CEE” („Międzynarodowe aspekty opodatkowania w Europie Środkowo-Wschodniej”), która odbywa się w dniach 12-13 października 2017 r. w czeskiej Pradze.

Uczestnikami wydarzenia jest liczne grono regionalnych Dyrektorów Podatkowych z krajów CEE jak i Dyrektorzy Finansowi z międzynarodowych organizacji.

Podczas ósmej edycji konferencji poruszane są najistotniejsze kwestie mające wpływ na rzeczywistość podatkową w Europie Środkowo-Wschodniej, takie jak efekt BEPS na ceny transferowe, zarządzanie ryzykiem w zakresie cen transferowych i ich dokumentacji, skuteczne sposoby zarządzania i poprawy funkcji podatkowej oraz kluczowe aspekty związane z VAT.
Aneta Błażejewska-Gaczyńska, partner EY w obszarze cen transferowych, bierze udział w panelu „Zmiany legislacyjne wpływające na rynek fuzji i przejęć w Polsce”.

Joanna Pachnik, menedżer w zespole cen transferowych EY, bierze udział w panelu dyskusyjnym „Wyzwania, jakie podatnicy mogą napotkać w Europie Środkowo-Wschodniej”.

Powiązane teksty