Webcast EY: Zmiany w podatku u źródła od płatności za granicę – nowe wymogi od 2019 r.

25 września do Sejmu został skierowany rządowy projekt nowelizacji ustawy CIT. Projekt zasadniczo zmienia zasady dotyczące podatku u źródła od dywidend, odsetek, należności licencyjnych oraz płatności za usługi, które mają obowiązywać od 2019 r. Efektem zmian jest zaostrzenie wymogów oraz sankcji dotyczących zwolnienia z podatku u źródła i obniżonych stawek z umów międzynarodowych. Proponowane zmiany dotkną polskie spółki dokonujące płatności za granicę lub zagranicznych odbiorców. Zwiększony zostanie zakres odpowiedzialności członków zarządu.

Aby pomóc Państwu przygotować się na nadchodzące zmiany zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online, podczas którego eksperci EY omówią najważniejsze konsekwencje wynikające z proponowanych reform. Webcast „Zmiany w podatku u źródła od płatności za granicę – nowe wymogi od 2019 r.” odbędzie się 19 października 2018 r. (piątek), godz. 10.00-11.00.

Szkolenie adresowane jest do członków zarządu, dyrektorów finansowych, głównych księgowych, dyrektorów, menedżerów ds. podatkowych oraz osób odpowiedzialnych za rozliczenia podatkowe.

Rejestracja


Bądź na bieżąco
Otrzymuj najnowsze informacje o zmianach w prawie i podatkach bezpośrednio na swojego maila.

Zapisz się na newsletter >>