mojePPK już jest!

PFR zaprezentował portal internetowy mojePPK.pl podczas inauguracji kampanii informacyjnej Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).

Polski Fundusz Rozwoju (PFR) rozpoczyna kampanie informacyjną Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Jednym z istotniejszych jej elementów będzie portal internetowy mojePPK.pl. Obecnie na uruchomionej platformie znajdują się podstawowe informacje odnośnie PPK tj. dotyczące założenia programu i zasad działania PPK. Docelowo, mojePPK.pl ma również prezentować podstawowe informacje o instytucjach finansowych, które będą oferować obsługę Pracowniczych Planów Kapitałowych. Ponadto, portal ma zostać uzupełniony o dodatkową treść, m.in. kalkulator PPK. Zgodnie z zapowiedzią Pawła Borysa, Prezesa PFR, pełna funkcjonalność powinna zostać zaprezentowana w przeciągu dwóch miesięcy.

Przypominamy, że obowiązek stosowania się do ustawy o PPK obejmie największych pracodawców już od 1 lipca br. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi wypowiedziami, w których omawiamy dla Państwa najważniejsze zagadnienia odnośnie PPK.


Bądź na bieżąco
Otrzymuj najnowsze informacje o zmianach w prawie i podatkach bezpośrednio na swojego maila.

Zapisz się na newsletter >>