Dotacje na utworzenie lub rozwój infrastruktury B+R ponownie w grze – skorzystaj z szansy!

Po raz kolejny pojawiła się szansa na dofinansowanie inwestycji w zakresie utworzenia lub rozwoju centrum B+R w ramach działania 2.1 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Nabór będzie trwał od 26 września do 14 października 2019 r., a do rozdysponowania będzie aż 350 mln PLN.

W ramach konkursu przedsiębiorcy będą mogli dofinansować koszty inwestycyjne takie jak: zakup/leasing nieruchomości, roboty budowlane, zakup środków trwałych i wartości niematerialno-prawnych służących do prowadzenia prac B+R, itp. Wsparcie udzielane będzie od 10% do 70% kosztów kwalifikowanych projektu. W poprzednich edycjach konkursu duże znaczenie dla uzyskania dotacji odegrało m.in. nawiązanie współpracy z jednostkami naukowymi, zatrudnienie nowych pracowników B+R czy przełomowość charakteru planowanych prac B+R wpisujących się w agendę badawczą. Szczegóły naboru przedsiębiorcy poznają 26 sierpnia 2019 r. kiedy zostanie ogłoszony konkurs.

Jeżeli planujesz inwestycję w infrastrukturę B+R – napisz do nas!

  • Ocenimy potencjał Twojego projektu i odpowiednio wymodelujemy jego założenia, tak aby zmaksymalizować szanse na sukces.
  • W kolejnych krokach przygotujemy dokumentację aplikacyjną.
  • Będziemy Cię wspierać na etapie oceny wniosku oraz realizacji dofinansowanego projektu.
Skontaktuj się z nami już dziś. Z chęcią przekażemy Ci więcej szczegółów.

Bądź na bieżąco
Otrzymuj najnowsze informacje o zmianach w prawie i podatkach bezpośrednio na swojego maila.

Zapisz się na newsletter >>