Cykl warsztatów online o zmianach w zakresie cen transferowych

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu warsztatów online, podczas których eksperci EY opowiedzą o kluczowych zmianach w zakresie cen transferowych, o których należy pamiętać przed zamknięciem sprawozdania rocznego CIT-8, które tuż przed nami.

Przed podatnikami kolejny rok istotnych zmian w przepisach o cenach transferowych, tym razem nie tylko w kwestii dokumentacji. W życie weszło szereg zmian w zakresie CIT. Dotyczą one w szczególności dokumentacji cen transferowych, zasady ceny rynkowej oraz korekty cen transferowych. Na podatników zostało nałożonych wiele nowych obowiązków w tym zakresie. Czasu na rozliczenie CIT zostało niewiele, dlatego przedsiębiorcy powinni podjąć odpowiednie działania w celu weryfikacji wpływu zmian na ich rozliczenia podatkowe.

Jeśli zastanawiasz się nad poniższymi pytaniami, te webcasty są dla Ciebie:

  • Czy Twoja firma jest gotowa żeby sprostać nowym wymogom?
  • Czy wiesz jakie warunki musisz spełnić żeby dokonać korekty wyników 2019 w okresie styczeń – marzec 2020?
  • Czy masz wystarczające dane finansowe żeby ocenić wyniki transakcji grupowych na dzień złożenia CIT rocznego i czy Twój zarząd by się pod nimi podpisał?

WEBCAST 1 – 25 lutego 2020 r. godz. 10.00: Zamknięcie roku finansowego 2019 – na co zwrócić uwagę? Jak udokumentować korekty TP za 2019 r.? Jaka jest odpowiedzialność zarządów za ceny transferowe?

ZAREJESTRUJ SIĘ 

WEBCAST 2 – 19 marca 2020 r. godz. 10.00: Ceny transferowe 2019 – nowa deklaracja finansowa TP-R – czyli jaki jest zakres raportowania finansowego TP.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Rozwiązanie EY

Nowe wymogi w zakresie cen transferowych

Przeczytaj artykuł: 

OECD opublikowała wytyczne w zakresie cen transferowych dla transakcji finansowych


Bądź na bieżąco
Otrzymuj najnowsze informacje o zmianach w prawie i podatkach bezpośrednio na swojego maila.

Zapisz się na newsletter >>