Zaproszenie na X Kongres Antyfraudowy

Sylwia Majek
Sylwia Majek Specjalista ds. marketingu
kontakt

Już 24 października br. w Hotelu Polonia Palace, w Warszawie, odbędzie się X Kongres Antyfraudowy. Jako EY po raz kolejny będziemy patronem merytorycznym wydarzenia i zaprezentujemy wyniki raportu z jubileuszowego badania nadużyć w sektorze finansowym, które przeprowadziliśmy wraz ze Związkiem Przedsiębiorstw Finansowych (ZPF).

Kongres Antyfraudowy jest organizowany niezmiennie przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce (wcześniej Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – Związek Pracodawców). Wydarzenie, które co roku gromadzi liczne grono specjalistów zajmujących się problemem wyłudzeń i fraudów w sektorze finansowym w Polsce i na świecie, otworzy wystąpienie dr Mirosława Bieszkiego, doradcy ekonomicznego w ZPF i Marcina Bizonia, Associate Partnera w EY.

Następnie, wzorem poprzednich lat, zostaną zaprezentowane wyniki 10 edycji raportu, „Badanie nadużyć w sektorze finansowym”. W prezentacji wprowadzającej Katarzyna Łukasik-Gogol, menedżer z Działu Zarządzania Ryzykiem Nadużyć EY, opowie m.in. o nowej formule prezentacji wyników dostosowanej do zmieniających się oczekiwań sektora finansowego.

Tegoroczny program kongresu obejmie również takie tematy jak:

  • Fintechyzacja usług finansowych i jej wpływ na bezpieczeństwo danych np. w kontekście przeciwdziałania cyfrowym nadużyciom z wykorzystaniem klasycznych i nowoczesnych technik minimalizowania ryzyka operacyjnego 
  • Cybersecurity a praktyka implementacyjna
  • Szanse i zagrożenia wykorzystania sztucznej inteligencji w walce z nadużyciami

Podczas dyskusji panelowych nie zabraknie również odniesień do nowych regulacji związanych z walką z nadużyciami i postulatów edukacji w kierunku większej świadomości społeczeństwa czy budowania przewagi konkurencyjnej na podstawie bezpieczeństwa.

Formularz rejestracji na X Kongres Antyfraudowy a także więcej informacji na temat wydarzenia dostępne jest tutaj.

Powiązane wpisy


Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać regularne informacje z zakresu compliance i przeciwdziałania korupcji?

Zapisz się na newsletter >>


Napisz komentarz

XHTML: Możesz użyć tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>