Zaproszenie na konferencję „Działania spółki giełdowej w sytuacji ekstremalnej”

Sylwia Majek
Sylwia Majek Specjalista ds. marketingu
kontakt

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Działania spółki giełdowej w sytuacji ekstremalnej”, która odbędzie się 23 stycznia br. w siedzibie EY Academy of Business w Warszawie (Al. Armii Ludowej 26, budynek Focus).

Konferencja, której EY jest jednym z partnerów, jest organizowana przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych (SEG).

Program spotkania został podzielony na cztery panele: przesłuchanie, zatrzymanie, przeszukanie, raportowanie. Uczestnicy konferencji dowiedzą się m.in.:

  • Jakie mogą być podstawy prawne zatrzymania członka władz spółki giełdowej?
  • Jakie prawa przysługują w trakcie przesłuchania i przeszukania?
  • Kiedy i o czym spółka powinna zaraportować?

Szczególnie gorąco zapraszamy na panel poświęcony tematowi przesłuchania, w którym wezmą udział: Magdalena Raczek-Kołodyńska – wiceprezes zarządu w Stowarzyszeniu Emitentów Giełdowych, Mariusz Witalis – partner w Zespole Zarządzania Ryzykiem Nadużyć EY i Krzysztof Rudnicki – manager w Zespole Zarządzania Ryzykiem Nadużyć EY.

W trakcie panelu eksperci podpowiedzą, na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas przesłuchania, omówią podstawy prawne takiej sytuacji i nawiążą do bieżących regulacji prawnych, w tym do projektu ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych.

Wydarzenie jest skierowane do działów prawnych, osób kierujących działami administracyjnymi i biurami zarządu oraz do członków zarządów spółek giełdowych.

Konferencja będzie również transmitowana online.

Szczegółowy program wydarzenia i formularz rejestracyjny są dostępne tu.

Chcesz otrzymywać regularne informacje z zakresu compliance i przeciwdziałania korupcji?

Zapisz się na newsletter >>

Powiązane wpisy


Napisz komentarz

XHTML: Możesz użyć tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>