Zaproszenie na IX. Kongres Antyfraudowy

Sylwia Majek
Sylwia Majek Specjalista ds. marketingu
kontakt

Serdecznie zapraszamy do udziału w IX. Kongresie Antyfraudowym, który odbędzie się już 24 października br. w Hotelu Marriott, w Warszawie.

Kongres Antyfraudowy jest dorocznym spotkaniem specjalistów zajmujących się problemem wyłudzeń i fraudów w sektorze finansowym, organizowanym przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych (KPF) wspólnie z EY.

Tegoroczny program będzie obejmował następujące sesje tematyczne:

  • cyberbezpieczeństwo i cyberzagrożenia – trendy i prognozy;
  • sztuczna inteligencja w finansach;
  • socjotechnika wyłudzeń.

Podczas dyskusji panelowych nie zabraknie również odniesień do nowych regulacji związanych z walką z nadużyciami m.in. do trzeciej odsłony projektu Ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych.

Kongres Antyfraudowy otworzy wystąpienie, które poprowadzi dr Mirosław Bieszki, Doradca Ekonomiczny w KPF i Mariusz Witalis, Partner w EY.

Następnie Marcin Bizoń, Associate Partner w EY, zaprezentuje wyniki najnowszego badania KPF-EY – „Nadużycia w sektorze finansowym”. Wyniki, które zebrano w formie raportu, są rezultatem cyklicznych, anonimowych ankiet, w których wzięli udział przedstawiciele sektora finansowego.

Kolejnym punktem w programie będzie panel „Cyberbezpieczeństwo i cyberzagrożenia – trendy i prognozy”, w którym weźmie udział ekspert w obszarze bezpieczeństwa blockchain, Radosław Wojdowski, Manager w EY. Podczas panelu prelegenci poruszą kwestie związane m.in. z obroną przed atakami sieciowymi, analizą danych i Darknetem.

Informacje o kolejnych panelach IX. Kongresu Antyfraudowego i formularz rejestracyjny są dostępne na stronie.

Powiązane wpisy


Napisz komentarz

XHTML: Możesz użyć tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>