Webcast: Regulacje w zakresie wynagrodzeń i zgodności – źródło transparentności czy możliwych sporów?

Sylwia Majek
Sylwia Majek Specjalista ds. marketingu
kontakt

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w webcaście, w ramach cyklu webinariów X Forum Sporów Korporacyjnych, podczas którego zastanowimy się nad kwestiami związanymi m.in. z obowiązującymi i nowymi regulacjami w zakresie wynagrodzeń i zarządzania zgodnością, w tym pod kątem zachowania transparentności w procesach i politykach oraz sposobów na ograniczanie ryzyka sporów.

Podczas dyskusji eksperci EY Polska i przedstawiciele Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych (SEG) omówią m.in. takie zagadnienia jak:

  • Zalety i wady delegowania polityki na poziom RN
  • Sprawozdanie z realizacji polityki wynagrodzeń
  • Konsekwencje różnych interpretacji ze strony zarządu, RN i WZA
  • Praktyczne konsekwencje nowych regulacji z zakresu zgodności – obowiązki, wyzwania i możliwe sankcje
  • Ograniczanie ryzyka sporu wewnętrznego

Webcast odbędzie się we wtorek, 6 października 2020 roku, w godzinach 10:30-12:00.

Więcej informacji

Wydarzenie jest bezpłatne dla osób zaproszonych przez EY, ale obowiązuje także selekcja zgłoszeń i ograniczona pula wirtualnych wejściówek. Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w webcaście, prosimy o przesłanie maila na adres Małgorzaty Dolińskiej lub Sylwii Majek. Zachęcamy również do przesyłania naszym ekspertom pytań, na które postarają się odpowiedzieć w czasie webcastu.

W oczekiwaniu na webcast, przypominamy też relację i tematy, jakie były poruszane podczas ostatniego Forum Sporów Korporacyjnych.

Powiązane wpisy


Napisz komentarz

XHTML: Możesz użyć tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>