Webcast EY: Wdrażanie praktycznych rozwiązań z zarządzania zgodnością (compliance) i przeciwdziałania korupcji – nagranie z transmisji już dostępne online

Sylwia Majek
Sylwia Majek Specjalista ds. marketingu
kontakt

20% ankietowanych spośród kadry zarządzającej w Polsce uważa, że korupcja jest zjawiskiem powszechnym. Choć prawie wszyscy ankietowani (96%) zgadzają się, że uczciwość w biznesie jest kluczowa, to w celu ratowania biznesu aż 30% byłaby gotowa postępować nieetycznie – wynika z 15. Światowego Badania Nadużyć Gospodarczych „Uczciwość pod lupą. Przyszłość zarządzania zgodnością”.

W imieniu firmy EY bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszym szkoleniem online (webcastem), który dotyczył wniosków dla firm płynących z 15. Światowego Badania Nadużyć Gospodarczych przeprowadzonego wśród 2550 przedstawicieli kadry zarządzającej z 55 krajów – w tym Polski. Warsztat, prowadzony przez ekspertów EY, Mariusza Witalisa i Wojciecha Niezgodzińskiego, miał miejsce 24 maja br., w godz. 10:00-11:00.

Cieszymy się, że temat szkolenia tak Państwa zainteresował, o czym świadczą m.in. liczne pytania zadawane naszym ekspertom w trakcie transmisji. Z tej okazji pragniemy poinformować, że nasz webcast można teraz obejrzeć online.
Obejrzyj nagranie z transmisji
Podczas webcastu zostały omówione m. in. następujące kwestie:

  • Jakie wewnętrzne procedury (np. antykorupcyjne) wdrażać by działały w praktyce?
  • Jak budować kulturę etyczną w organizacji?
  • Jak weryfikować kontrahentów aby uniknąć wyłudzeń i ryzykownych transakcji?
  • Jak odnaleźć się w gąszczu nowych regulacji i przygotować się na wyzwania wynikające z modyfikacji prawa?
  • Jak ocenić ryzyko związane z wymaganiami RODO i reagować na potencjalne incydenty w tym obszarze?
  • Obecny status planowanej Ustawy o jawności życia publicznego.

Serdecznie zapraszamy się do zapoznania się z nagraniem i zachęcamy do udziału w kolejnych wydarzeniach.

Zachęcamy do pobrania pełnej wersji raportu z badania
Pobierz prezentację i raport

Powiązane wpisy


Napisz komentarz

XHTML: Możesz użyć tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>