Webcast EY: Odmrażanie gospodarki i co dalej? Nadchodzące wyzwania dla HR. Nagranie z transmisji już dostępne online

Sylwia Majek
Sylwia Majek Specjalista ds. marketingu
kontakt

Jak praca zdalna wpływa na funkcjonowanie compliance? Jakie ryzyka i wyzwania w obszarze zgodności stoją przed działem HR w dobie COVID-19? Jak monitorować czas pracy i realizować obowiązki (KPI) pracowników w rozproszonej strukturze operacyjnej spółki? Między innymi na te pytania odpowiadali eksperci EY i Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych (SEG) podczas webcastu EY „Odmrażanie gospodarki i co dalej? Nadchodzące wyzwania dla HR”. Zachęcamy do obejrzenia nagrania ze spotkania.

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie webcastem EY, w trakcie którego wspólnie zastanawialiśmy się nad ryzykami i wyzwaniami w obszarze zgodności rysującymi się przed funkcją HR w kontekście odmrożenia gospodarki po pierwszej fali pandemii. Ponadto staraliśmy się również znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące odmienionej rzeczywistości biznesowej i rozwinęliśmy kwestie m.in. związane z wykonywaniem pracy w „nowej rzeczywistości” w sposób zapewniający minimalizację ryzyk związanych z ewentualnymi naruszeniami pracowniczymi oraz nowymi tendencjami w zachowaniu i oczekiwaniach pracowników.

Webcast z udziałem ekspertów EY – Zuzanny Zakrzewskiej, partnera z Kancelarii EY Law oraz Jarosława Grzegorza, Associate Partnera i Justyny Hamady, Manager z Zespołu EY Forensic & Integrity Services – miał miejsce 8 maja br. W roli moderatorów wystąpili przedstawiciele SEG – Mirosław Kachniewski, prezes Zarządu SEG, i Magdalena Raczek-Kołodyńska, wiceprezes Zarządu SEG.
Zobacz webcast EY

Cieszy nas, że temat spotkania okazał się dla Państwa ciekawy, co widzimy po licznej frekwencji i dużej puli ciekawych pytań, które padły w trakcie transmisji. Niedługo na naszym blogu materiał podsumowujący omawiane zagadnienia z webcastu. W międzyczasie zapraszam do lektury ostatniego artykułu o tym, jak zadbać o los pracowników i wartość całego zespołu w czasach kryzysu.

Serdecznie zapraszamy również do śledzenia i udziału w kolejnych webcastach EY.

Powiązane wpisy


Napisz komentarz

XHTML: Możesz użyć tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>