Webcast EY: Jak skutecznie przygotować się do odzyskania poniesionych strat? Praktyczny przewodnik

Sylwia Majek
Sylwia Majek Specjalista ds. marketingu
kontakt

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webcast EY, podczas którego wyjaśnimy od czego zacząć, jak zaplanować działania i jakich błędów unikać w przypadku spraw spornych oraz na co być gotowym w obliczu spowolnienia gospodarczego.

Transmisja odbędzie 21 kwietnia 2020 r. (wtorek) w godz. 10:00 – 11:00 (webcast w języku angielskim).

Zapisz się na webcast EY

W kontekście sporów kontraktowych szczegółowo omówimy m.in.:

– przykładowe obszary potencjalnie dotknięte wymiernymi stratami i kierunki działań,

– jak efektywnie zarządzić procesem przygotowania i udowodnić zasadność roszczenia,

– jak najnowsze technologie mogą wesprzeć w tym procesie,

– jak COVID-19 wpływa na stosunki umowne z kontrahentami,

– czego spodziewać się ze strony klientów i jak zarządzić procesem obrony przed roszczeniami oraz

– jak przedsiębiorcy mogę zrestrukturyzować swoje zobowiązania, jakie działania mogą podjąć i jakich błędów powinni unikać.

Dodatkowo zajmiemy się także możliwymi konsekwencjami spowolnienia gospodarczego i nieetycznym zachowaniem pracowników i kontrahentów.

Gościem specjalnym będzie John Wilkinson, Partner w Zespole EY Forensic & Integrity Services w Pradze, lider praktyki EY w Europie Środkowej ds. roszczeń i sporów z ponad 25-letnim doświadczeniem. W roli eksperta lokalnej praktyki wystąpi Jarosław Grzegorz, Associate Partner w Zespole EY Forensic & Integrity Services w Warszawie. Wsparciem od strony prawnej będzie doświadczony ekspert zewnętrzny, Jakub Urbanowicz, starszy prawnik w kancelarii Sołtysiński Kawecki & Szlęzak; specjalizujący się w prowadzeniu postępowań sądowych i arbitrażowych z zakresu prawa gospodarczego.

W czasie webcastu zaprezentujemy praktyczne podejście w zarządzaniu poniesionymi i potencjalnymi stratami, które dotykają Państwa firmy w związku z obecną pandemią. Mamy nadzieję, że dzięki temu będzie Państwu łatwiej odnaleźć się w tej dynamicznie zmieniającej się sytuacji.

Webcast EY będzie prowadzony w języku angielskim. Niedługo udostępnimy nagranie webcastu w wersji z polskimi napisami. Zapraszamy do wzięcia udziału.

Więcej informacji i rejestracja:
Dowiedz się więcej

Powiązane wpisy


Napisz komentarz

XHTML: Możesz użyć tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>