Otworzyliśmy EY wavespace w Warszawie

Małgorzata Dolińska
Małgorzata Dolińska Starszy Specjalista ds. rozwoju biznesu
kontakt

EY wavespace to globalna sieć centrów innowacji i rozwoju EY, która pomaga klientom stawić czoło wyzwaniom ery transformacji, dzięki wykorzystaniu metod planowania, testowania i wdrażania innowacji. Polska, Warszawa jest kolejnym kluczowym rynkiem na mapie świata, na którym EY uruchomił swoje flagowe centrum.

EY wavespace łączy ekspertów z wielu dziedzin, wyjątkowe kompetencje i autorskie rozwiązania, tworząc interaktywne środowisko pracy, koncentrujące się na „disruptive growth”, strategiach usprawnień procesów oraz nowoczesnych technologiach. Wszystko po to, by generować nowe możliwości, sprawnie poszukiwać odpowiedzi na najważniejsze wyzwania biznesowe czy dotrzymać kroku zmieniającemu się otoczeniu.

Żyjemy w czasach transformacji technologicznej. Zmiany związane z nowymi technologiami wpływają na wiele aspektów naszego życia przedefiniowując to jak funkcjonuje nasze otoczenie. Klienci oczekują dzisiaj całościowego podejścia do ich złożonych wyzwań i problemów biznesowych. Wiedzą, że zmiana, która czeka u progu jest koniecznością, a wyzwaniem jest „jak” jej dokonać. Odpowiadając właśnie na te wyzwania, EY stworzył globalną sieć 19 centrów innowacji i rozwoju – wavespace. Warszawa znalazła się w tym prestiżowym gronie, obok centrów w Nowym Jorku, Singapurze, Madrycie czy w Mediolanie. Bardzo nas to cieszy. Tym bardziej, że Polska została wybrana, dzięki naszym kompetencjom w zakresie IoT i Cyberbezpieczeństwa, ale także dzięki współpracy z ekosystemem start-upowym. Model naszej pracy z klientami ulega zmianie – nie jest to już typowe doradztwo, ale wspólna praca z klientem nad wypracowaniem konkretnych, najlepszych rozwiązań czy wdrożeń. – mówi Jacek Kędzior, Partner Zarządzający EY Polska.

Wszystkie centra wavespace funkcjonują w oparciu o wspólną metodę pracy łączącą kompetencje EY w zakresie przełomowych technologii, takich jak: sztuczna inteligencja, automatyzacja procesów, blockchain, czy cyberbezpieczeństwo, z dogłębną wiedzą ekspertów EY na temat poszczególnych sektorów gospodarki.

Praca w EY wavespace inspiruje, uwalnia kreatywność, skraca drogę i czas potrzebne na wypracowanie i wdrożenie rozwiązania. W ramach globalnej sieci wavespace multidyscypilnarne zespoły mogą jednocześnie, w różnych częściach świata, pracować nad wybranym zagadnieniem. W każdym centrum znajdują się studia projektowe, inkubatory technologiczne i ekspozycje typu showcase, które mają zapewnić klientom niezwykłe i autentyczne wrażenia z pracy i funkcjonowania nowych technologii. Warszawa wyróżnia się na światowej mapie centrów wavespace kompetencjami w dziedzinie internetu rzeczy, cyberbezpieczeństwa, otwartej innowacji i inteligentnej automatyzacji.

Pracujemy korzystając z metody Scan-Focus-Act, opartej o design thinking. Dzięki temu spoglądamy na wyzwania biznesowe w świeży sposób i otwieramy się na pomysły, które na co dzień są pomijane. Podczas warsztatów włączamy klientów w generowanie pomysłów oraz w prototypowanie i testowanie rozwiązań. mówi Artur Kozłowski Lider warszawskiego centrum EY wavespace. Praca z klientami w wavespace to sesje wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, wspierające interaktywną i kreatywną pracę. Dzięki temu nasi klienci mogą „dotknąć” projektowanych rozwiązań, a nie tylko o nich posłuchać. Praca w wavespace przypomina metodę, w której początkowo opracowuje się podstawową wersję produktu, a następnie rozbudowuje ją o kolejne szczegóły. – dodaje Artur Kozłowski.

Dziś centra wavespace znajdują się między innymi w: Seattle, Berlinie, Paryżu, Madrycie, Mediolanie, Nowym Jorku, rejonie zatoki San Francisco (San Francisco i Dolina Krzemowa), Londynie, Singapurze, Tel Awiwie, Hongkongu, i oczywiście w Warszawie w siedzibie EY przy Rondo ONZ 1. EY będzie dalej inwestować w rozwój obecnej sieci flagowych centrów wavespace i rozszerzać ją o kolejne placówki na całym świecie.

Poznaj EY wavespace Warsaw

Powiązane wpisy


Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać regularne informacje z zakresu compliance i przeciwdziałania korupcji?

Zapisz się na newsletter >>


Napisz komentarz

XHTML: Możesz użyć tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>